Vstupenky

 

Zakoupení vstupenek: 

- Pokladny: Kanceláře MKSNJ - EKOnomické odd. (8:00-11:00 12:00-14:00) / Coffeemusicbar / Městská knihovna / Kino Květen (ostatní provozy dle aktuální otevírací doby)
Vstupenky na kterékoli představení MKS (včetně kina) můžete zakoupit na kterékoli z pokladen
- Pokud není uvedena cena předprodeje, můžete v předstihu několika dní zakoupit vstupenku za plnou cenu a tím si rezervovat místo.
- Předprodej končí vždy jeden den před termínem akce. 
- V případě zakoupení vstupenky v předprodeji, získáváte výhodnější cenu a také u větších akcí (např. Kino, Skalky, atp.) rychlejší odbavení samostatným vchodem bez nutnosti procházení přes pokladnu.
- Vstupenky je možné vrátit pouze v případě nekonání akce a to na místě konání akce, před plánovaným začátkem.
- Výměna vstupenky je možná pouze u programu kina a to pouze jedná li se o stejný film (vyměnit lze pouze čas představení, nebo datum stejného filmu). Na ostatní akce vstupenky nevyměňujeme!
- Vrátit zakoupenou vstupenku je možné pouze na zrušené představení. 
- Slevy: Požádá-li držitel průkazu ZTP nebo ZTP/P o slevu, bude mu po předložení průkazu poskytnuta 50% sleva ze vstupného. Při předložení průkazu ZTP/P bude 50% sleva ze vstupného poskytnuta i průvodci (Příl. č. 3 vyhl. č. 182/1991 Sb.).

 

Rezervace vstupenek:
- Na vybrané představení je možné rezervovat místo on-line. Na rezervace se dostanete kliknutím na odkaz "DATUM"u daného představení v programu. 
- Rezervací si pouze blokujete místo, ne zvýhodněnou cenu (např. předprodeje). Pokud chcete využít zvýhodněnou cenu, musíte si rezervaci vyzvednout na kterékoli pokladně, nebo On-line, nejpozději jeden den před představením.
- Rezervace platí do data uvedeného na aktuálním potvrzovacím mailu rezervace. standardně však 48h před akcí.
- Rezervaci můžete zrušit v potvrzujícím mailu, e-mailem příslušného provozu, nebo telefonicky. 

MKSNJ Městské kulturní středisko
Nový Jičín 2013
Všechna práva vyhrazena
5D Studio Company s.r.o.